[19-1]
Nekem.is.o.a.kedvencem,azert.mert.pink.a.legjobb noi,hangu.rock.enekesno
|
http://mindenamipink.lapunk.hu |
Hmmm.....Pink az egyik legnagyobb arc a vilgon...ez biztos...nem csak a zanjvel csinlt egy nll stlust, de maga a kinzete, ltzkdse,
haja.....viselkedse is egy teljesen nll szemly.....biztos hogy nem tallkozunk mg egy ilyen emberrel az utcn. Csak tisztelni lehet azrt
mert felvllalja mindig minden helyzet nmagt...soha nem jrsz meg magt...
mindig az az rlttttt Pink marad...
s mi ezrt is szeretjk:):Pthe |
I love P!nk very!!!:D She is the best.ForeverI love,I love,I love SHE.And her songs are very-very good.Thank you P!nk |
immdddommmmm!!!!Csak imdni lehet
imddomm!Rohatt jk a szmai!!!s csak nmagt adja a kippekbenis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
EZ 1 HLYE KRDS HISZ P!NKT CSAK IMDNI LEHET |
Mindig is Pink volt a legjobb s az is marad rkre!!!!!!!!!!!!!! IMDOM a szmait a karaktert a stlust az egsz csajt ugy ahogy van. Ha sminkkel vagy annlkl akkor is szp s tkletes!
|
p!nk a leges-leges-leges
-legjobb nincs kt sg!!!!lcci nztek meg az oldalamat:www.gportal.hu/pink0026
kcce!!! |
Nem tom mrt tolja ide a mocskos pofjt aki nem szereti...................
AM. IMDOM |
Nem a kedvencem de a legujjabb szma naon jo!!! |
| IMDOMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM |
| Tk j fej s a stlusa is kzel ll hozzm . A zejrl nem is beszlve amit imdok!! |
| Szerintem TK BNA csak idegest a hlye szmai vannak flbemsz szar szmaival hzzon el a sunyiba!!!!!!!!!!!!!!!! |
| Totlisan igaza van!!!!! Mindenki adja nmagt s
ljenek a termszetes csajok!
|
| kirly szmai vannak s tk vagny is |
| P!NK A KIRLY!!!!!!!!A TEGNAPI KONCERTJE PEDIG CSCS VOLT! |
kirly a zenje!!!fleg a legjabb CD-je!!!!!!:)
|
[19-1]
|